5 помилок при облаштуванні дитячої кімнати

Home Блог 5 помилок при облаштуванні дитячої кімнати

Дитяча кімнати — це особливе місце, яке стає для вашої дитини цілим світом. Облаштувати її безпечно та екологічно — це дуже важливо, проте не варто забувати й про інші речі, які є дуже важливими для виховання щасливої дитини. Поговоримо про помилки, яких не варто допускати.

1. Залишати мало простору для ігор

Дитяча фантазія не знає меж, кімната може ставати диво-країною, у якій живуть динозаври; кафе для мешканців міста або салоном краси для вишуканих леді. І при цьому важливо мати достатньо місця, щоб втілити різні ідеї для ігор, які виникають в голові у дитини.  Для цього потрібно залишити достатньо місця. Замість того, щоб ставити ще один комод або замовляти величезну шафу, подумайте — можливо, ви зможете використовувати інші варіанти зберігання: задіяти ніші під диваном, простір під ліжком або функціональніше розмістити полки в шафі і компактно розставити книги на стелажі.

2. Використовувати складні елементи дизайну.

Багаторівневі стелі з гіпсокартону, що нависають над спальним місцем, декоративні ніші, арки в дитячій абсолютно недоречні.

Набагато важливішої є простота та простір. Дизайнерські елементи, які не несуть функціонального навантаження, краще використати в інших кімнатах.

3. Купувати занадто дорогі меблі.

Нам хочеться забезпечити дітей усім найкращим, але фрази на кшталт “на залазь з ногами на цей диван”, “обережно, не подряпай”, заборони приклеїти дитячі малюнки на шпалери аж ніяк не додають відчуття, що ця кімната “моя, а не чиясь інша”. Забезпечте дитину можливістю досліджувати цей світ та себе.

4. Роботи кімнату занадто дорослою.

Економний варіант ремонту, щоб нічого не змінювати кілька років не додасть щастя вашій дитині. Важливо, щоб їй подобалась кімната, в якій вона проводить більшість свого часу.  Постарайтеся максимально залучити дитину до вибору меблів, прислухайтеся до його побажань при виборі кольору, врахуйте його переваги при обстановці дитячої.

5. Ігнорувати інтереси дитини при облаштуванні дитячої.

Тематична дитяча куди більш цікава, ніж безлика, «сіра» кімната, як у всіх. Виберіть ту тематику, яка близька дитині, і застосуйте її головні атрибути в декорі дитячої. Якщо дитина часто змінює свої захоплення, краще використовувати їх на змінних аксесуарах

Comment (1)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  TOP